Zespół naszej kancelarii – prawnicy z pasją i doświadczeniem

Zespół naszej kancelarii z sukcesem łączy młodość i pasję z zawodową rutyną. Nie brak wśród nas i doświadczonych adwokatów, i aplikantów przygotowujących się do pracy w charakterze radcy prawnego. Każdy z prawników pracujących w naszej kancelarii posiada kompleksową wiedzę prawną i gotowość do podejmowania się prowadzenia nawet trudnych spraw.

 
p1

adwokat Jan Panek


Adwokat (ur. 1925 - zm. 2020) o uznanym autorytecie, rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Po odbyciu aplikacji adwokackiej rozpoczął praktykę w Zespole Adwokackim nr 1 w Gliwicach. Od 1992 do 2017 roku wykonywał zawód adwokata w ramach kancelarii indywidualnej. W 2010 roku został uhonorowany przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach nagrodą Św. Iwo dla najstarszego, czynnego adwokata. Obecnie na emeryturze. Ostoja naszej kancelarii, mentor i wzór adwokata, który nigdy nie zapomina o ludzkim aspekcie prawa.
 
p2

adwokat Michał Zdanowicz


Wnuk i wychowanek mecenasa Jana Panka. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2002 roku. Po odbyciu aplikacji adwokackiej i pozytywnie zdanym egzaminie rozpoczął indywidualną praktykę w kancelarii w Gliwicach. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Zamiłowanie do prawa łączy z pasją do sportu i dobrej kuchni. Zarówno na korcie tenisowym, jak i w pracy serwuje celnie i zawsze na czas, ratując personel kancelarii w chwilach napadu głodu własnoręcznie przygotowanymi potrawami. Oaza spokoju i opanowania. Szanowany za własne zdanie, chęć dzielenia się wiedzą, otwartość na problemy innych oraz zaangażowanie w życie kancelarii. Zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych , postępowaniem w sprawach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, uzyskiwaniem odszkodowań, zadośćuczynień i rent wyrównawczych w sprawach wypadków komunikacyjnych i wypadków przy pracy. r
 
p5

adwokat Aleksandra Zdanowicz


Studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach ukończyła w 2002 roku. Tajników zawodu uczyła się pod okiem mecenasa Jana Panka. Po zdanym egzaminie została wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach. Kobieta o niezwykle ciepłym nastawieniu, lecz silna charakterem i zawsze gotowa do akcji. Pokłady niespożytej energii wykorzystuje zarówno w sądzie, jak i na sportowej sali, gdzie najczęściej można ją spotkać trenującą… boks. Po godzinach pasjonatka dobrej lektury i wyśmienitej kuchni. Prywatnie mama dwójki dzieci. Jej specjalizacja to prawo rodzinne, w tym sprawy rozwodowe, o alimenty, ustalenie kontaktów.
 
natalia_zdjecie

kierownik sekretariatu Natalia Doktór


Choć drobna niczym Calineczka, to posiada olbrzymie pokłady energii, na każde pytanie klienta odpowiadając z empatią i zaangażowaniem. Natalia, to nasze kancelaryjne centrum dowodzenia, bez którego nic nie może się wydarzyć. To właśnie z nią klient ma zwykle pierwszy kontakt dzwoniąc do kancelarii. I co tu dużo mówić, to kontakt nad wyraz sympatyczny. Natalia jest bowiem osobą niezmiernie życzliwą, ciepłą i oddaną pracy. Aktualnie studiuje administrację na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
 
p4

asystentka mecenasa Panka Bogusława Kostempska


Zajmuje się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi kancelarii. Gwarancja sumienności, dyskrecji i zaangażowania - dba o komunikację z Klientami informując ich na bieżąco o stanie powierzonych spraw.

Potrzebujesz porady?


Zapraszamy do kontaktu