Sprawdź referencje naszych klientów

 

Michał Czapek


Współpracowałem z Kancelarią w dwóch sprawach (obie wygrane!) i szczerze polecam, głównie z uwagi na:
 • skuteczność działania,
 • troskę o wynik,
 • bardzo profesjonalny i stały kontakt z klientem,
 • szybką i merytoryczną obsługę kwestii formalnych (pisma, etc.),
 • wysoce efektywną i reprezentatywną postawę na sali sądowej,
 • wsparcie klienta w wątkach okołoprawnych, które mogą pomóc w sprawie,
 • pomoc w znalezieniu odpowiedniego podejścia do sporu, sposobu działania, które pozwolą lub chociażby pomogą uzyskać
 • pożądany efekt przed sądem,
 • coś, na co rzadko zwraca się uwagę wprost, ale jest bardzo ważne w każdej chyba profesji: ogromną bazę wiedzy i
 • doświadczenia zawodowego nie tylko w samej Kancelarii, ale również niejako stojącego "za nią" (tradycja rodzinna w
 • zawodzie, szerokie kontakty etc.),
 • wysokie zdolności negocjacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu i trudnego klienta.
W świecie, w którym nic nie jest czarno-białe, śmiało, czarno na białym, polecam Kancelarię jako bardzo dobrą reprezentację interesów klienta.

 

Katarzyna Jonda-Śledzik


Direct Home


Kancelaria Mecenasa Michała Zdanowicza od kilku lat zapewnia profesjonalną pomoc prawną w bieżących sprawach mojej firmy. Moja firma zawsze może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony Kancelarii.
W trakcie dotychczasowej współpracy doradztwo prawne Pana Mecenasa Michała Zdanowicza obejmowało w szczególności kwestie w zakresie prawa nieruchomościowego oraz pomoc prawną w sprawach sądowych związanych z obsługą klientów w tym zakresie. Dla Pana Mecenasa nie ma pytań bez odpowiedzi. Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę. Klient może czuć się bezpiecznie przy każdej transakcji czy sprawie powierzonej Kancelarii. Mając na uwadze moje doświadczenie ze współpracy z Kancelarią mogę z całą pewnością rekomendować usługi prawne Kancelarii Mecenasa Michała Zdanowicz innym podmiotom gospodarczym.

 

Marek Chojan


Pani mecenas Zdanowicz walczyła w sądzie o moje normalne życie i spokój na przyszłość. Pierwszy raz miałem okazję zobaczyć jak naprawdę wygląda profesjonalna praca adwokata.
Na każdą rozprawę przychodziła przygotowana, z ogromem pytań do świadków, zarówno moich, jak i strony przeciwnej. Taktyka na rozprawie mistrzowska, a co najważniejsze -bardzo mocne zaangażowanie. I w żadnym momencie nie odpuszcza, nawet gdy sprawa wygląda na przegraną. Bardzo duża wiedza, spryt i inteligencja.

 

Rafał Tlatlik


AF Polska Sp. z o.o.


W czasie naszej współpracy z Kancelarią zarówno Pan Mecenas Michał Zdanowicz, jak i jego Współpracownicy wykazali się znakomitym zrozumieniem otoczenia biznesowego, kluczowych celów gospodarczych oraz ryzyka biznesowego związanego z prowadzonymi sprawami. Taka postawa sprzyja atmosferze zaufania biznesowego, które jest niewątpliwie niezbędne w zakresie prowadzenia obsługi prawnej firmy.

Z Kancelarią Adwokacką adwokata Michała Zdanowicza mieliśmy możliwość współpracowania w latach 2017-2018 w zakresie:

 • przygotowywania dokumentacji prawnej dla przeprowadzania transakcji gospodarczych;
 • doradztwa strategicznego i prawnego podczas prowadzonych transakcji i negocjacji mających miejsce w ich toku;
 • dochodzenia należnych roszczeń firmy.


Elastyczne i biznesowe podejście pozwoliło wypracować praktyczne prawnicze rozwiązania, z jednej strony korzystne dla naszych partnerów biznesowych, z drugiej zaś - co najważniejsze - nastawione na szeroko płaszczyznową ochronę naszej firmy. Sporządzone umowy, jak i pomoc przy prowadzeniu negocjacji z partnerami biznesowymi były zawsze profesjonalne i dostarczane na czas.
Niewątpliwą zaletą współpracy z Kancelarią Adwokacką Adwokata Michała Zdanowicza jest również szybkość i adekwatność podejmowanych działań prawnych w sytuacjach kryzysowych firm współpracujących, zwłaszcza w zakresie spraw związanych z dochodzeniem roszczeń. Doświadczenie zawodowe, negocjacyjna postawa i znakomite wyczucie biznesowe Mecenasa Michała Zdanowicza, który jest ekspertem w dziedzinie obsługi prawnej przedsiębiorstw, pozwala osiągnąć porozumienie z partnerami biznesowymi i pozytywne rozwiązanie, często bez uciekania się do sporu sądowego.
Gorąco rekomendujemy zatem Kancelarię i życzymy dalszych sukcesów.


 

Joanna Sadowska


Gorąco polecam kancelarię Adwokacką Zdanowicz.
Pani Mecenas Zdanowicz oraz Pani Julia były dla mnie dużym wsparciem i motywacją, co dało mi siłę do działania. Kancelaria jest w stałym kontakcie z klientem, otrzymałam wiele ważnych wskazówek, zawsze wszystko wytłumaczone od A do Z. Do tego rzeczowa i przemiła obsługa w recepcji. Od razu widać pełen profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie i rzetelność.

Potrzebujesz porady?


Zapraszamy do kontaktu