Skip to main content
 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

Długoletnia tradycja prawnicza

Adwokat Tarnowskie Góry

Czeka Cię rozwód? Walczysz z prawem spadkowym? Martwią Cię zawiłości związane z obsługą prawną Twojej firmy?

U nas znajdziesz doświadczonych adwokatów z wielu dziedzin prawa.

Poszukujesz dobrego adwokata w okolicy Tarnowskich Gór? 

Zapraszamy do naszej kancelarii.

Masz pytania? Umów wizytę już teraz. Zadzwoń lub napisz do nas.

Kancelaria adwokacka Tarnowskie Góry

Jesteśmy świadomi, że wybór kancelarii prawnej to decyzja kluczowa dla Twojego biznesu czy życia osobistego. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Ci, dlaczego warto wybrać usługi prawne Kancelarii Zdanowicz. 

  • Doświadczenie.
  • Rzetelność.
  • Indywidualne podejście do klienta.
  • Skuteczne rozwiązania problemów prawnych.
  • Zaufanie i dobra reputacja.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię? Oferujemy kompleksowe usługi prawne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy klientów z Tarnowskich Gór i okolic. Nasza kancelaria to rzetelność i skuteczność w działaniach prawnych.

Wiedza i doświadczenie

Usługi prawne Tarnowskie Góry

Kancelaria Zdanowicz to kancelaria z tradycją. Działamy na rynku śląskich kancelarii od wielu lat. Naszą siedzibę znajdziesz w centrum Gliwic. Zaufaj naszemu zespołowi. Znajdziesz w nim profesjonalistów, którzy są w stanie wesprzeć Cię w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych. 

  • Udzielamy szeroko rozumianych porad prawnych.
  • Reprezentujemy naszych klientów przed sądami.
  • Pomagamy w obsłudze prawnej firm.

Nie czekaj – postaw na naszą kancelarię adwokacką. Tu otrzymasz profesjonalne usługi prawne w Tarnowskich Górach!

Obsługa prawna osób indywidualnych i firm w Tarnowskich Górach

Kancelaria Zdanowicz to miejsce, gdzie uzyskasz pomoc prawną zarówno dla siebie, jak i swojej firmy. Pracujemy dla klientów indywidualnych, a także zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą prawną firmNasze usługi to profesjonalizm i doświadczenie w zakresie prawa handlowego, korporacyjnego czy prawa pracy. 

Poszukując dla swojej firmy w Tarnowskich Górach sprawdzonej kancelarii biegłej w obsłudze prawnej firm, zwróć uwagę na nas. Nasi prawnicy posiadają specjalistyczną wiedzę. Dzięki temu są w stanie doradzić klientom w różnorodnych kwestiach prawnych związanych z prowadzeniem firmy. Kancelaria Zdanowicz to skuteczne wsparcie prawne na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. 

masz prawo do fachowej pomocy
doświadczonych adwokatów z Gliwic

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób prywatnych i firm

Potrzebujesz porady?

Artur Pella
Artur Pella
2023-08-14
Pan mecenas Michal Zdanowicz to osoba sumienna,bardzo rzeczowa,konkretna i co najwazniejsze skuteczna. Dziekuje za pomoc i zaangazowanie - sprawa spadkowa. Bardzo Polecam
Janina Musiałek
Janina Musiałek
2023-08-10
Polecam Pana Michała Zdanowicza. Prowadził moją sprawę profesjonalnie i rzetelnie, na każdym etapie sprawy mogłam liczyć na fachową pomoc, o każdej porze mogłam zwrócić się do Pana Mecenasa w razie wątpliwości. Bardzo polecam.
Agnieszka Pietras
Agnieszka Pietras
2023-08-09
Pani Mecenas Aleksandra Zdanowicz prowadziła moją sprawę rozwodową. Przez 4 lata doświadczyłam nieocenionego wsparcia, zrozumienia, a przede wszystkim Pani Mecenas profesjonalnie i etycznie reprezentowała mnie na niejednej rozprawie z bardzo dobrym rezultatem. Wspaniały adwokat i wspaniała i ciepła kobieta z klasą.
Paulina Sosnowska
Paulina Sosnowska
2023-08-03
Bardzo polecam p. Aleksandrę. Wszystko zostało wytłumaczone od początku do końca, pomoc na każdym etapie sprawy gdzie pani Aleksandra była cały czas dostępna w razie pytań i wątpliwości. Profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie polecam
Marzena Zakrawacz
Marzena Zakrawacz
2023-08-01
Zdecydowanie polecam! Jestem zadowolona w 100%. Wynik sprawy prowadzonej przez Panią Aleksandrę Zdanowicz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sprawa prowadzona w cieplnej atmosferze, z pełnym wsparciem a jednocześnie profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna za poprowadzenie mojej sprawy!
Dominik Kolarski
Dominik Kolarski
2023-07-23
Najlepsza Kancelaria! Rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Przy tym fantastyczna atmosfera. Klient ma poczucie bezpieczeństwa. Polecam!
Nikola kusmij
Nikola kusmij
2023-06-27
I need to thank Aleksandra for all of the work that she put in throughout my case. This woman gave more than 100% to get the outcome that I have hoped for. Working with her was a smooth experience and I could always ask her for any advice regarding anything that I was unsure about just to get the best advice for me. She was recommended to me by my mother, who was more than satisfied with the level of professionalism that Alessandra has. From my experience I have never seen that woman loose or make a wrong move in her career. If I ever need legal advise or help on any case I know that I will definitely come back!!