Skip to main content
 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

Kancelaria Adwokacka Zabrze

Adwokat Zabrze

Poszukujesz dobrego adwokata w Zabrzu? Szukasz prawnika, który nie tylko posiada bogate doświadczenie zawodowe? Ważne jest też dla Ciebie indywidualne podejście do sprawy? W naszej kancelarii znajdziesz właśnie takich adwokatów.

Kancelaria Zdanowicz mieści się w Gliwicach, ale oczywiście obsługujemy również klientów z Zabrza i innych okolic. Specjalizujemy się w szeroko pojętym prawie cywilnym i karnym. Oferujemy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz firmom. Nasz kancelaria to profesjonalna pomoc w trudnych sprawach prawnych. 

Kancelaria adwokacka Zabrze

Kancelaria adwokacka Zdanowicz istnieje na rynku od wielu lat. W tym czasie pomogliśmy już wielu klientom z okolic Zabrza. Każdy może liczyć u nas na wiedzę, doświadczenie oraz empatię. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoja sprawa jest dla nas priorytetem. Nasi adwokaci znają doskonale przepisy prawa, także te lokalne. Mamy też ścisły kontakt ze wszystkimi instytucjami prawnymi w Zabrzu.

Nasze specjalizacje to:

 • Prawo cywilne.
 • Prawo rodzinne.
 • Prawo ubezpieczeń społecznych.
 • Prawo gospodarcze.
 • Prawo karne.
 • Wypadki komunikacyjne.

Adwokat Zabrze

Usługi prawne Zabrze

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami prawnymi w Zabrzu i okolicach. Potrzebujesz porady prawnej dotyczącej umowy? Zmagasz się ze sporem rodzinnym? Twoja sprawa wymaga obrony przed sądem? Nasi adwokaci są gotowi służyć swoją pomocą. Nasza współpraca z klientem oparta jest na zaufaniu i pełnej transparentności działań.

Skontaktuj się już dziś i daj nam szansę udowodnienia Ci naszych umiejętności!

Zapewniamy, że nasze usługi prawne są nie tylko profesjonalne, ale również dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Obsługa prawna firm Zabrze

Kancelaria adwokacka Zdanowicz świadczy również usługi w zakresie obsługi prawnej firm z Zabrza i okolicznych miejscowości.

Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne oraz doradztwo dla firm. Pracujemy z firmami zarówno mniejszymi, jak i dużymi korporacjami.

 • Zabezpieczamy kluczowe transakcje.
 • Udzielamy porad prawnych.
 • Przygotowujemy umowy, pisma urzędowe.
 • Reprezentujemy firmy przed sądem oraz innymi instytucjami.
 • Nadzorujemy procesy windykacyjne.

Zlecenie obsługi prawnej firmy kancelarii adwokackiej sprawia, że dużo łatwiej sprostać codziennym obowiązkom. Prawo w biznesie ulega częstym zmianom, wiec warto w tym zakresie postawić na ekspertów.

masz prawo do fachowej pomocy
doświadczonych adwokatów z Gliwic

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób prywatnych i firm

Potrzebujesz porady?

Artur Pella
Artur Pella
2023-08-14
Pan mecenas Michal Zdanowicz to osoba sumienna,bardzo rzeczowa,konkretna i co najwazniejsze skuteczna. Dziekuje za pomoc i zaangazowanie - sprawa spadkowa. Bardzo Polecam
Janina Musiałek
Janina Musiałek
2023-08-10
Polecam Pana Michała Zdanowicza. Prowadził moją sprawę profesjonalnie i rzetelnie, na każdym etapie sprawy mogłam liczyć na fachową pomoc, o każdej porze mogłam zwrócić się do Pana Mecenasa w razie wątpliwości. Bardzo polecam.
Agnieszka Pietras
Agnieszka Pietras
2023-08-09
Pani Mecenas Aleksandra Zdanowicz prowadziła moją sprawę rozwodową. Przez 4 lata doświadczyłam nieocenionego wsparcia, zrozumienia, a przede wszystkim Pani Mecenas profesjonalnie i etycznie reprezentowała mnie na niejednej rozprawie z bardzo dobrym rezultatem. Wspaniały adwokat i wspaniała i ciepła kobieta z klasą.
Paulina Sosnowska
Paulina Sosnowska
2023-08-03
Bardzo polecam p. Aleksandrę. Wszystko zostało wytłumaczone od początku do końca, pomoc na każdym etapie sprawy gdzie pani Aleksandra była cały czas dostępna w razie pytań i wątpliwości. Profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie polecam
Marzena Zakrawacz
Marzena Zakrawacz
2023-08-01
Zdecydowanie polecam! Jestem zadowolona w 100%. Wynik sprawy prowadzonej przez Panią Aleksandrę Zdanowicz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sprawa prowadzona w cieplnej atmosferze, z pełnym wsparciem a jednocześnie profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna za poprowadzenie mojej sprawy!
Dominik Kolarski
Dominik Kolarski
2023-07-23
Najlepsza Kancelaria! Rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Przy tym fantastyczna atmosfera. Klient ma poczucie bezpieczeństwa. Polecam!
Nikola kusmij
Nikola kusmij
2023-06-27
I need to thank Aleksandra for all of the work that she put in throughout my case. This woman gave more than 100% to get the outcome that I have hoped for. Working with her was a smooth experience and I could always ask her for any advice regarding anything that I was unsure about just to get the best advice for me. She was recommended to me by my mother, who was more than satisfied with the level of professionalism that Alessandra has. From my experience I have never seen that woman loose or make a wrong move in her career. If I ever need legal advise or help on any case I know that I will definitely come back!!