Skip to main content
 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

 

Potrzebujesz porady?

masz prawo do fachowej pomocy doświadczonych adwokatów z Gliwic

Długoletnia tradycja prawnicza

 Adwokat Katowice

Kancelaria Zdanowicz to wieloletnia prawnicza tradycja oraz zawsze aktualna wiedza.

Nasz zespół to adwokaci pełni zapału, energii i doświadczenia.

Dzięki temu naszym klientom służymy pomocą w wielu dziedzinach prawa.

Potrzebujesz adwokata w Katowicach lub okolicy? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

Adwokaci Katowice

Kancelaria Zdanowicz to zespół adwokacki, który służy pomocą każdemu, kto w okolicy Katowic potrzebuje usług prawnych. Wyróżnia nas:

  • Doświadczenie
  • Wiedza
  • Empatia
  • Sprawne działanie.
  • Indywidualne podejście do każdej sprawy.

Adwokaci w okolicy Katowic? Zapraszamy do nas. Zapewniamy pomoc adwokacką w wielu dziedzinach prawa.

Wiedza i doświadczenie

Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria adwokacka Zdanowicz świadczy usługi na rzecz klientów w Katowic i okolic. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, które od Katowic dzieli bardzo niewielka odległość. Jako adwokaci możemy naszych klientów reprezentować w każdym sądzie i instytucjach, również w Katowicach.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne nie tylko dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się też pełną obsługą prawną firm i organizacji.

Kancelaria prawna Katowice

Kancelaria prawna to profesjonalne wsparcie dla Twoich spraw prawnych. Potrzebowałeś kiedyś pomocy prawnika w Katowicach? Jeśli tak, to doskonale rozumiesz, jak ważne jest mieć doświadczonego i zaufanego adwokata przy swoim boku. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na Kancelarię Zdanowicz. To miejscowy zespół ekspertów, którzy są gotowi służyć pomocą w różnorodnych sprawach prawnych. Potrzebujesz porady z zakresu prawa cywilnego, karnego czy rodzinnego? Możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony przez kompetentnego i zaangażowanego fachowca.

Usługi prawne Katowice

Usługi prawne Katowice

Szukasz profesjonalnych usług prawnych w Katowicach? Warto zapoznać się bliżej z ofertą Kancelarii Zdanowicz. Pomagamy niezależnie od rodzaju problemu lub pytania dotyczącego prawa. Nasi prawnicy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie oraz indywidualne podejście do Twojej sprawy

Warto również podkreślić, że nasz zespół doskonale rozumie specyfikę lokalnego rynku. Mamy szeroką wiedzę o miejscowych przepisach i regulacjach, co jest nieocenione dla klientów prowadzących działalność gospodarczą czy też będących mieszkańcami tego regionu. Dzięki temu nasze usługi są skrojone dokładnie pod potrzeby klienta. Uwzględniają też wszystkie istotne aspekty jego sprawy prawnej.

Obsługa prawna firm Katowice

Kancelaria Zdanowicz oferuje również szeroki zakres usług prawnych dla przedsiębiorców z Katowic i okolicy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest aspekt prawny każdej działalności. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo i obsługę prawną. Pracujemy zarówno dla firm już funkcjonujących, jak i tych stawiających pierwsze kroki na rynku.

Napisz do nas

masz prawo do fachowej pomocy
doświadczonych adwokatów z Gliwic

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób prywatnych i firm

Potrzebujesz porady?

Artur Pella
Artur Pella
2023-08-14
Pan mecenas Michal Zdanowicz to osoba sumienna,bardzo rzeczowa,konkretna i co najwazniejsze skuteczna. Dziekuje za pomoc i zaangazowanie - sprawa spadkowa. Bardzo Polecam
Janina Musiałek
Janina Musiałek
2023-08-10
Polecam Pana Michała Zdanowicza. Prowadził moją sprawę profesjonalnie i rzetelnie, na każdym etapie sprawy mogłam liczyć na fachową pomoc, o każdej porze mogłam zwrócić się do Pana Mecenasa w razie wątpliwości. Bardzo polecam.
Agnieszka Pietras
Agnieszka Pietras
2023-08-09
Pani Mecenas Aleksandra Zdanowicz prowadziła moją sprawę rozwodową. Przez 4 lata doświadczyłam nieocenionego wsparcia, zrozumienia, a przede wszystkim Pani Mecenas profesjonalnie i etycznie reprezentowała mnie na niejednej rozprawie z bardzo dobrym rezultatem. Wspaniały adwokat i wspaniała i ciepła kobieta z klasą.
Paulina Sosnowska
Paulina Sosnowska
2023-08-03
Bardzo polecam p. Aleksandrę. Wszystko zostało wytłumaczone od początku do końca, pomoc na każdym etapie sprawy gdzie pani Aleksandra była cały czas dostępna w razie pytań i wątpliwości. Profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie polecam
Marzena Zakrawacz
Marzena Zakrawacz
2023-08-01
Zdecydowanie polecam! Jestem zadowolona w 100%. Wynik sprawy prowadzonej przez Panią Aleksandrę Zdanowicz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sprawa prowadzona w cieplnej atmosferze, z pełnym wsparciem a jednocześnie profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna za poprowadzenie mojej sprawy!
Dominik Kolarski
Dominik Kolarski
2023-07-23
Najlepsza Kancelaria! Rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Przy tym fantastyczna atmosfera. Klient ma poczucie bezpieczeństwa. Polecam!
Nikola kusmij
Nikola kusmij
2023-06-27
I need to thank Aleksandra for all of the work that she put in throughout my case. This woman gave more than 100% to get the outcome that I have hoped for. Working with her was a smooth experience and I could always ask her for any advice regarding anything that I was unsure about just to get the best advice for me. She was recommended to me by my mother, who was more than satisfied with the level of professionalism that Alessandra has. From my experience I have never seen that woman loose or make a wrong move in her career. If I ever need legal advise or help on any case I know that I will definitely come back!!